Znak firmowy

Znak firmowy jest bez wątpienia najważniejszą częścią wizerunku firmy. Logo reprezentuje firmę i towarzyszy jej podczas wszystkich jej działań. Powinno więc być zaprojektowane tak, by przyciągało wzrok obecnych i przyszłych klientów.

Znak firmowy jest bez wątpienia najważniejszą częścią wizerunku firmy. Logo reprezentuje firmę i towarzyszy jej podczas wszystkich jej działań. Powinno więc być zaprojektowane tak, by przyciągało wzrok obecnych i przyszłych klientów.

Oryginalny projekt logo firmy lub marki produktowej wykona dla Państwa grupa wybitnych artystów i projektantów – Zdeněk Velebný  i mgr. Ondřej Velebný.

By znak firmy spełniał swoje zadanie, proces jego tworzenia musi kierować się mnóstwem zasad. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości pracę, która bez wątpienia spełni Państwa oczekiwania.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania graficzne i pracę reklamową. Wykonamy dla Państwa oryginalne materiały promocyjne takie jak: koperty z logo firmy, wizytówki, papier firmowy, faktury, katalogi, prezentacje multimedialne oraz internetowe, corporate design.

Identyfikacja wizualna (corporate identity) jednak nie kończy się na wykonaniu projektu znaku firmowego. Zawiera również haft na koszulach, koszulkach, kurtkach, czapkach, odzieży roboczej i innych, które z dużą przyjemnością zaprojektujemy i zrealizujemy.

Ponadto do kreowania marki ważne są zewnętrzne flagi firmowe, flagi wewnętrzne, bannery lub billboardy. Nacisk kładzie się również na na wygląd pojazdów firmowych, budynków, stoisk prezentacyjnych itp.

Kolejnym ważnym elementem identyfikacji wizualnej jest hasło, motto i maskotka firmowa. Nie jesteście Państwo pewni, jak podjąć się wykonania kompleksowej identyfikacji wizualnej Państwa firmy? Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze corporate identity. Pozwólcie, że podejmiemy się wyzwania i wykonamy dla Państwa kompleksowy projekt wizerunku firmy.

Przykładowe wykonania

Zapraszamy do obejrzenia naszej pracy - znaków firmowych. Przez wiele lat z powodzeniem reprezentują nie tylko firmy na rynku czeskim, ale również zagranicznym.

Powiązane obrazy

Znak firmowy Sanela

Jestem zainteresowany nie obowiązek dla tej usługi


Dodaj kolejny plik

Aktualności

Więcej aktualności

Blog o heraldyce

Więcej artykułów

cz pl de en ru

Pieczęć jakości

(+420) 603 531 589