Projektowanie haftu

Projektowanie haftu jest naszą pasją już od 25 lat. Zaprojektowaliśmy prawie milion wzorów w profesjonalnym programie Pulse DG/ML i Punto Designer. Przewagę konkurencyjną stanowi wieloletnie doświadczenie w projektowaniu haftu oraz cenne doświadczenie z klasycznego haftu ręcznego, który używamy do produkcji sztandarów okolicznościowych.

Projektowanie haftu w profesjonalnej jakości Velebný & Fam

Jesteś właścicielem hafciarki i  szukasz doświadczonych projektantów haftu?

Nie wahaj się ani chwili dłużej. Skontaktuj się z nami. Sprostamy nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom. Mamy doświadczenie w tworzeniu programów hafciarskich, które potrafimy eksportować do różnych typów hafciarek. Obojętnie, czy to maszyna marki Tajima, Brother, Barudan, Happy, Melco, ZSK, Toyota lub inna. Nasi projektanci mają do dyspozycji nowoczesną technologię opracowania grafiki wektorowej i cyfryzacji.

Podstawą sukcesu jest fachowe wykształcenie plastyczne oraz gust!

Potrafimy wykonać rysunek odręcznie, jak również za pomocą programów do grafiki wektorowej Adobe lub Corel. Zespół doświadczonych projektantów regularnie szkoli się w dziedzinie grafiki, designu oraz techniki haftu. Nieodłączną częścią projektu jest również doświadczenie zdobyte na przeróżnego rodzaju programach graficznych. Projekty konsultujemy również ze światowej sławy specjalistami. To wszystko razem wzięte pozwala nam na zaoferowanie bezkonkurencyjnego projektu i realizacji.

Projektowanie haftu w profesjonalnej jakości Velebný & Fam

Zaufaj ekspertom w dziedzinie haftu

Chętnie podejmiemy się zarówno jednorazowej jak i  dłuższej współpracy przy projektowaniu haftu. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

 

Powiązane obrazy

Programování výšivek v nejvyšší kvalitě Programování výšivek v profesionální kvalitě Profesionální programování výšivek Programováné výšivek od výrobce s tradicí 300 let Programování výšivek na zakázku u Velebný & Fam Programování výšivek ve vysoké kvalitě Velebný * Fam Programování výšivek na zakázku Velebný & Fam

Jestem zainteresowany nie obowiązek dla tej usługi


Dodaj kolejny plik

Aktualności

Więcej aktualności

Blog o heraldyce

Więcej artykułów

cz pl de en ru

Pieczęć jakości

(+420) 603 531 589