Haftowane stroje historyczne

Wybierasz się na ważne wydarzenie, którego częścią jest stylizacja historyczna ubioru? Zapytaj nas o możliwość wykonania oryginalnej i luksusowej odzieży historycznej, mundurów, garniturów. Wykonujemy również zamówienia ubrań na potrzeby filmowe.

Haftowane stroje historyczne mundury strażackie

Stroje historyczne szyte na zamówienie można bez obaw nosić podczas uroczystości rodzinnych jakimi są śluby, bale, jubileusze i wiele innych. Do najchętniej wybieranych strojów należą te z okresu lat 30. i 60.

Najwyższa jakość obróbki

Wszystkie ubrania wykonane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością wykonania i precyzyjnym wykończeniem. W naszej ofercie znajduje się niezliczona ilość materiałów, również tych luksusowych. Doświadczony zespół gotów jest pomóc podczas projektowania stroju, udzieli profesjonalnych porad odnośnie wyboru właściwego materiału.

Garnitur możemy na życzenie ozdobić różnymi technikami haftu, sznurkami, szkiełkami, kamykami, brożką, inicjałami i wieloma innymi sposobami.

Produkcja strojów historycznych kieruje się surowymi regułami oraz podlega wysokim wymaganiom na jakość wykończenia. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się wysokim stopniem reprezentacyjności.

Repliki

Na podstawie historycznego wzoru, fotografii pamiątkowej wyprodukujemy kopie strojów historycznych, krojów, mundurów wojskowych, strażackich albo ubrań ludowych.

Jestem zainteresowany nie obowiązek dla tej usługi


Dodaj kolejny plik

Aktualności

Więcej aktualności

Blog o heraldyce

Więcej artykułów

cz pl de en ru

Pieczęć jakości

(+420) 603 531 589