Produkcja pieczęci

Produkujemy pieczęcie najwyższej jakości. Projektujemy i tworzymy nieprzeciętne pieczęcie, które zwiększają ekskluzywność w kontakcie biznesowym czy osobistym.

Produkcja pieczęci

Chętnie podejmiemy się wykonania pieczęci w dowolnym stopniu zaawansowania – prostych monogramów, jak również skomplikowanych herbów rodowych i znaków firmowych.

W naszej ofercie znajdują się również pieczęcie luksusowe, które grawerowane są do bronzu i pozłacane 24karatowym złotem. Ich głowice (stempel ) można zdjąć i użyć do odbijania pieczęci w papierze lub tekturze.

Projektujemy pieczęcie o najwyższym stopniu zaawansowania. Stopniowo udoskonalamy projekt tak, by wynik końcowy był naprawdę wyjątkowy. Na podstawie materiałów historycznych wykonujemy pieczęcie średniowieczne, ewentualnie pomożemy również w odnowie starych i zniszczonych pieczątek.

Pieczęć państwowa
Pierwsza pieczęć państwowa na ziemiach czeskich znana była jako “Pieczęć królestwa czeskiego“. Powstała w latach 1429-32 z pieczęci Sądu Ziemskiego zaprojektowanej w XIII wieku.
Znak města České Meziříčí

Jak zamówić pieczęć?
Projekt pieczęci można przesłać drogą elektroniczną, pocztą, za pomocą faksu lub osobiście. Produkcja pieczęci trwa od 4 do 6 tygodni.

Zastosowanie pieczęci
Pieczęć można użyć do tłoczenia ekskluzywnych dokumentów, dyplomów  okolicznościowych, materiałów reklamowych, broszur, kopert, listów itd.

Jestem zainteresowany nie obowiązek dla tej usługi


Dodaj kolejny plik

Aktualności

Więcej aktualności

Blog o heraldyce

Więcej artykułów

cz pl de en ru

Pieczęć jakości

(+420) 603 531 589