Sztandary i znaki

Sztandary i znaki. Doświadczenie nabyte podczas 300 lat funkcjonowania firmy pozwala nam na wyprodukowanie flag i znaków wyjątkowej jakości. U nas można spotkać tylko profesjonalne podejście, co w kombinacji z szeroką ofertą jakościowych materiałów, nitek i wielu innych akcesoriów flagowych czyni naszą pracę wyjątkową. Pomożemy z zaprojektowaniem unikatowych projektów i wykonamy flagi oraz szeroką gamę akcesoriów, które będą dumnie reprezentowały.

Flagi, sztandary i znaki z najwyższej jakości. Doświadczenie nabyte podczas 300 lat funkcjonowania firmy pozwala nam na wyprodukowanie flag i znaków wyjątkowej jakości. U nas można spotkać tylko profesjonalne podejście, co w kombinacji z szeroką ofertą jakościowych materiałów, nitek i wielu innych akcesoriów flagowych czyni naszą pracę wyjątkową. Pomożemy z zaprojektowaniem unikatowych projektów i wykonamy flagi oraz szeroką gamę akcesoriów, które będą dumnie reprezentowały.

Potrzebna jest Państwu wysokiej jakości flaga czy znak?

Chętnie zaznajomimy Państwa z kilkoma sposobami produkcji flag i znaków. Ponieważ wszystko zależy od tego, do czego ma flaga służyć.
Jeśli ma to być flaga zewnętrzna, która przeznaczona jest do umieszczania na budynkach lub masztach, może być wykonana techniką druku lub aplikacji.

Jeśli chodzi o flagę okolicznościową, wymaga ona indywidualnego podejścia, perfekcyjnego opracowania, ekskluzywnych materiałów. Gwarantujemy, że nasze flagi okolicznościowe godnie będą reprezentowały Państwa podczas uroczystości, spotkań czy konferencji. 
Bardzo ważnym etapem produkcji to projekt graficzny. Nasze projekty graficzne są zawsze na najwyższym poziomie. Wynikiem jest flaga bądź znak, który będzie godnie reprezentował Państwa firmę, organizację lub stowarzyszenie przez okres kilku generacji bez konieczności najmniejszych korekt. 
Doświadczenie gwarancją jakości
Posiadamy również duże doświadczenie w produkcji dokładnych kopii sztandarów na podstawie wzorów historycznych. Jednocześnie oferujemy możliwość odrestaurowania zniszczonej flagi. Zajmujemy się również czyszczeniem tkanin historycznych i ich konserwacją w celu dalszego przechowywania. 
Szeroka oferta produktów
Oferujemy szeroką gamę flag państwowych – flagę Polski, flagę Unii Europejskiej i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się również flagi okolicznościowe, jakimi są na przykład flaga olimpijska, flagi historyczne i inne. 

Wykonaliśmy niezliczoną ilość flag dla miast i gmin, flag strażackich, flag harcerskich, flag pszczelarskich, flag wojskowych, flag dla policji, flag firmowych, flag cechów i stowarzyszeń. Szyjemy również flagi dla szkół, klubów sportowych i wielu innych organizacji.
Część naszej oferty stanowią również wstążki okolicznościowe przeróżnych kolorów, kształtów i materiałów. Wstążki okolicznościowe najczęściej przypinane są do masztów razem z flagą i mają przypominać nam o ważnym wydarzeniu.

Państwa zamówienie zawsze realizujemy z myślą o naszym haśle: "Jakość jak haft"

Załączone pliki

cz pl de en ru

Pieczęć jakości

(+420) 603 531 589