Odzież robocza

Odzież robocza jest idealnym miejscem na które umieszczenie reklamy firmowej! Zaufaj nam, jesteśmy ekspertami w dziedzinie haftu. Wykonujemy kompleksowe usługi hafciarskie – wykonanie i konsultacja projektu, dostarczenie odzieży roboczej, haft na odzież roboczą.

Odzież robocza. Odzież robocza jest idealnym miejscem na które umieszczenie reklamy  firmowej! Zaufaj nam, jesteśmy ekspertami w dziedzinie haftu. Wykonujemy kompleksowe usługi hafciarskie – wykonanie i konsultacja projektu, dostarczenie odzieży roboczej, haft na odzież roboczą.

Podczas długoletniej obecności na rynku zdobyliśmy mnóstwo doświadczeń, które pozwalają nam zaoferować najwyższej jakości haft na odzież roboczą oraz aplikacje reklamowe. Proces produkcyjny zawsze poprzedzają konsultacje z klientem!

Zanim rozpoczniemy produkcję odzieży roboczej i wybranych aplikacji, ważnym elementem jest  adaptacja projektu . Przy zamównienu powyżej 50 sztuk jednego wzoru adaptacja projektowa jest GRATIS.

Oferujemy odzież roboczą dla kucharzy, kelnerów, robotników czy lekarzy. W naszej ofercie znajdują się t-shirty, koszule, czapki, kombinezony, kombinezony ochronne, kamizelki, kurtki, fartuchy i wiele innych.

Jestem zainteresowany nie obowiązek dla tej usługi


Dodaj kolejny plik

Aktualności

Więcej aktualności

Blog o heraldyce

Więcej artykułów

cz pl de en ru

Pieczęć jakości

(+420) 603 531 589